Dlaczego odkładamy na później?

0

Chcesz zapisać się na zajęcia z pole dance ale czekasz na „właściwy” moment? Zapewne masz wiele powodów dla, których odkładasz wykupienie karnetu na zajęcia. Jeśli choć jeden z Twoich argumentów znajduje się na poniższej liście, to koniecznie przeczytaj artykuł do końca.
-jestem za gruba, muszę najpierw schudnąć
-mam za słabe mięśnie, muszę najpierw się wzmocnić
-nie mam kondycji, muszę najpierw poćwiczyć
-ktoś się dowie i będą mnie oceniać
-będę najgrubsza na zajęciach, inne dziewczyny mnie wyśmieją
-nigdy nie chodziłam na zajęcia taneczne, na pewno sobie nie poradzę
-będę najwolniejsza, nie opanuje wszystkich ruchów

Większość argumentów wiąże się z tym, że kobiety chciałyby rozpocząć przygodę z tańcem mając już smukłą i zgrabną figurę. Boją się, że na zajęciach będą w grupie zadbanych i szczupłych dziewczyn, które od razu wejdą na rurkę, a one same ledwo co się podciągną.

Rzeczywistość jest jednak całkowicie inna – na zajęcia przychodzą kobiety, które dzięki dobrej zabawie, chcą nabyć pewności siebie, polubić swoje ciało, poczuć się bardziej seksownie i kobieco, a oprócz tego zrzucić troszkę kilogramów.

W grupie początkującej wszystkie panie są na podobnym poziomie i każda osiąga efekty w swoim tempie, dziewczyny nie porównują się do siebie.

Gdy znajdziesz się w miejscu gdzie kilka osób łączy ta sama pasja, z której czerpią dużo radości to możesz być pewna, że będzie panowała tam miła i przyjazna atmosfera. Kobiety nawiązują między sobą pozytywne i ciepłe relacje, dzięki czemu na zajęciach rodzi się wiele przyjaźni. Pomagają sobie nawzajem, asekurują się oraz dodają sobie motywacji aby wykonać nową figurę.

Jeśli w swoim życiu spotykasz osoby wiecznie zmęczone i narzekające na wszystko, wybierz się na zajęcia, gdzie z pewnością się rozluźnisz oraz odpoczniesz w towarzystwie kobiet pozytywnie nastawionych do życia. Na pewno inne dziewczyny zarażą Cię swoim optymizmem, a także poczujesz ogromną radość z tańca.

W życiu każdego człowieka musi znaleźć się czas na zabawę, radość, sport, relaks i dużą dawkę śmiechu, pozytywnej energii – znajdziesz to chodząc na zajęcia z pole dance.

Panie, które kupiły własną rurkę na której ćwiczą w domu mogą dodatkowo chociaż raz w tygodniu przychodzić ćwiczyć w grupie. Tak więc wszystkie powody związane z wyglądem nie są ważne gdyż każda uczestniczka zajęć przychodzi w takim samym celu jak Ty i ma z pewnością podobne obawy do Ciebie.

A jeśli chodzi o to aby nikt nie poznał Twojego tajemniczego hobby, to wystarczy abyś nikomu o tym nie mówiła. Z czasem zobaczysz, że przestanie Ci zależeć aby nikt się nie dowiedział. Jeśli martwisz się, że możesz być najwolniejsza to zmierz się ze swoim lękiem, zdobądź się na odwagę, pokonywanie własnych słabości i obaw jest najcenniejszą lekcją jaką możemy odbyć w życiu. Gdy pokonujesz swoje lęki i wykazujesz wielką odwagę przyzwyczajasz siebie to tego, że możesz osiągnąć co chcesz i kiedy chcesz.

Im więcej swoich lęków pokonasz tym więcej w życiu osiągniesz.

Share.

About Author

Leave A Reply